Vaše zkušenosti se Sweet Epil

Vaše zkušenosti se Sweet Epil

Zlata Vostruhová, redaktorka internetového magazínu Překvapení

Epilace s vůní karamelu rozhodně stojí za vyzkoušení, aby člověk mohl osobně posoudit její kvalitu.
Celý článek »

Jana, 35 let

Nejhorší bylo, že i když jsem si holila podpaží každý den, tak byly stále vidět černé tečky počínajících chloupků. Zkusila jsem cukrovou pastu Sweet Epil a od té doby už tyhle problémy neřeším. Chloupky skoro nerostou a když, tak jen světlé a slabounké.

Honza, 26 let

Dostal jsem od své přítelkyně k narozeninám voucher na Sweet Epil brazilskou depilaci. Nejdřív jsem tam nechtěl vůbec jít, styděl jsem se a nedokázal si představit, že se obnažuju před někým cizím. Přítelkyně mě ale přesvědčila, abych tam šel a stud překonal. Nakonec jsem to tedy absolvoval a musím říct, že je to fakt super. Vůbec mi to vlastně nepřišlo trapný, nebolelo to a bylo to hned hotový. Chodím tam teď pravidelně a mám minimálně na měsíc od holení pokoj. Přítelkyně je s výsledkem taky nadmíru spokojená!

Míša, 29 let

Vždy jsem se holila žiletkami a výsledek byl takový, že v místech jako jsou třísla se mi tvořily červené puchýřky a chloupky zarůstaly. Holit jsem se musela každý den. Před rokem mi kamarádka řekla, že chodí na vosk a tak jsem to šla zkusit. Nechala jsem si udělat jenom podpaží a výsledek byl pro mě šokující. Podpaží mi nateklo a měla alergickou reakci a strašně moc mě to bolelo. Podpaží bylo po tom sice hladké, ale už jsem se to neodvážila zopakovat. Až přes internet jsem se dozvěděla o cukrové pastě a tak jsem se rozhodla to risknout. Bylo to velké štípnutí, které trvalo asi vteřinu, ale od té doby mám klid. Protože žádná alergická reakce neproběhla, budu řešit odstraňování chloupků už jenom tímto způsobem

Simona, 21 let

V minulosti jsem odsuzovala brazilskou depilaci, protože jsem se bála, že to velmi bolí a také toho, že mi to podráždí sliznice. Největší problém ze všeho ale byl, že jsem se velmi styděla. Nakonec jsem si musela chloupky holit každý den a čím více jsem je holila, tím tvrdší se stávali. Když jsem se dozvěděla o epilaci cukrovou pastou, tak jsem se rozhodla ji podstoupit. Nebylo to až tak hrozné, jak jsem si z počátku myslela. Díky profesionalitě Epil-Lady mě stud rychle opustil. Když se pokožka pořádně vypne, není to tak bolestivé, jak jsem byla celou dobu přesvědčena. Je to jakoby do vás na sekundu někdo píchnul špendlíkem, ale po přiložení ruky Epil-Lady na depilovanou oblast, bolest vzápětí ustoupila. Pokožka je hladká a hebká a co na tom bylo nejlepší, je, že jsem ještě ten večer strávila se svým přítelem vášnivou noc.

Lenka, 32 let

Jsem těhotná (21 týden) a  před 6 týdny jsem si nechala udělat Sweet Epil depilaci intimnich mist (brazilku)  a až do ted mi skoro chloupky nenarostly zpatky. Nemám pupínky, nebolelo to a navíc to nebylo zas tak drahé. Takže já v tom mám až do porodu jasno, jestli chloupky dorostou, tak si to nechám zase udělat profesionálně v depilačnim studiu, protože nechci, aby mě před porodem holili v nemocnici. 

Jarda, 43 let

Jsem moc rád, že jsem konečně objevil místo, kde mě na delší dobu zbaví chloupků na zádech, za které jsem se vždy velmi styděl.  Bohužel jsem ale od rozvodu neměl nikoho, kdo by mě jich pravidelně zbavoval, protože sám si na ně nedosahnul. Takže jsem moc rád, že ve studiu vždy narazím na šikovnou Epil Lady, která mě jich bezbolestně zbaví, dokonce si u toho i  zdřímnu.

 

Chcete se s námi podělit i o Vaše zážitky? Napište nám!

Toto pole nevyplňujte. Slouží jen pro ověření.
K vypočtenému výsledku přičti ještě trojku