Nejčastější dotazy

Nejčastější dotazy

Jak dlouhé chloupky musím mít, aby mohly být metodou Sweet Epil odstraněny?

Pro první návštěvu doporučujeme, aby měly chloupky zhruba 5 mm (přibližně 10-12 dní před návštěvou přestat holit). Již po první návštěvě chloupky slábnou a jsou pak lehce uvolněny z pokožky. Při dalších návštěvách tedy pak mohou být chloupky i trochu kratší než 5mm.

Jak dlouho je pokožka po odstranění chloupků podrážděná?

Již po pár hodinách po je pokožka bez podráždění. Sweet Epil pasta je tak jemná, že se většinou dokonce můžete věnovat i intimním záležitostem ještě tentýž večer.

Za jak dlouho je vhodná další návštěva?

Po první návštěvě Sweet Epil doporučujeme přijít již za 3-4 týdny, aby byly odstraněny i chloupky, které se nacházely v raném stupni vývoje a tudíž nemohly být odstraněny. Další návštěvy jsou individuální, většinou 5-6 týdnů, dokud chloupky nevymizí úplně.

Jak dlouho Sweet Epil depilace vydrží?

Výsledek je individuální, ale obvykle vydrží přibližně 6 týdnů. Po první návštěvě Sweet Epil studia doporučujeme zopakovat proceduru zhruba po 4 týdnech, aby dorostly i chloupky, které nebyly předtím v růstové fázi. Interval mezi dalšími depilacemi se následně prodlužuje a časem chloupky mizí úplně.

Čeho se po Sweet Epil proceduře vyvarovat?

24 hodin po depilaci nedoporučujeme vystavovat pokožku přímému slunečnímu záření, návštěvu solária, bazénu a sauny. Používání sprchových gelů a jiných kosmetických prostředků. Nedoporučujeme též po dobu 24h sportovat či vykonávat namáhavou činnost, při které dochází k pocení.

Chodí na Sweet Epil i muži?

Metoda je pro svou šetrnost a rychlou regeneraci pokožky muži velmi oblíbena, zejména v oblasti zad, ramen a hrudníku. Hodně mužů si také oblíbilo brazilskou depilaci intimních partií.

Je kosmetika Sweet Epil účinná?

Producent kosmetiky Sweet Epil se zabývá ve Velké Británii výhradně vývojem produktů specializovaných na epilaci a následnou péči o pokožku. Celá kosmetická řada Sweet Epil je tedy vyrobená na základě nejnovějších vědeckých výzkumů a patří k nejúčinnějším na trhu.

Je tato metoda bolestivá?

Metoda Sweet Epil patří k nejšetrnějším způsobům dlouhodobého odstraňování chloupků. Na rozdíl od ostatních drastických metod dlouhodobého odstraňování chloupků je při Sweet Epil bolestivost minimální a tato metoda je pro svou šetrnost vhodná i pro nejcitlivější místa jako jsou intimní partie.

Příprava před návštěvou studia Sweet Epil?

Den před ošetřením nedoporučujeme na pokožku aplikovat krém či deodorant.

Sweet epil a alergické reakce.

Protože je Sweet Epil pasta vyrobena na čistě přírodní bázi, bez jakýchkoliv chemických přísad, je Sweet Epil hypoalergenní. Naopak velké zlepšení pozorujeme u klientů, kteří trpí atopickým ekzémem.