Depilace u profesionálů

Depilace u profesionálů

Proč vyměnit každodení holení za Sweet Epil

Při holení žiletkou chloupky tvrdnou a nezřídka kdy takézarůstají či iritují pokožku natolik, že je pak zarudlá, dokonce i zanícená s bílými vřídky, holení je nutné skoro každý den opakovat, zejména na tězko dostupných místech, jako jsou záda či oblast v okolí zadečku je oholení žiletkou kvůli své dostupnosti téměř nemožné, může hrozit i nebezpečí poranění.

Sweet Epil  chloupky odstraňuje i s kořínky, takže postupněslábnou. Pokožka vydrží bez chloupků  4-6 týdnů. Tím, že cukr působí antisepticky, nedochází k zanícování pórů. Profesionálně vyškolená Epil-lady se postará o pečlivé odstranění všech nežádoucích chloupků a to i na těch nejhůře dostupných místech.

Šetrná dlouhodobá depilace

Odstraňování nepříjemných chloupků, tzv. depilace, jak těch na nohou, tak pubických (v intimních partiích) bylo obvyklé už ve starověkém Egyptě, nejedná se tedy o trend, který se začal prosazovat až v minulém století, jak si mnoho lidí myslí. V polovině 20. století však holení začala propagovat firma Wilkinson Sword se svou kampaní zaměřenou na hygienu. V současnosti existuje řada způsobů, jak se zbavit obtěžujících chloupků a nemusíte se již bát bolesti nebo pouze krátkodobého účinku. A stejně jako navštěvujete kadeřnici, kosmetičku nebo manikérku, dnes můžete navštěvovat i depilační studia. Právě Sweet Epil v centru Prahy je exkluzivní, profesionální a navíc nabízí depilaci unikátní metodou, po které je i pojmenováno.

Depilace metodou Sweet Epil není invazivní

Metoda Sweet Epil používá čistě přírodní cukrovou pastu s výtažky léčivé rostliny aloe vera. Pasta neobsahuje alergeny a není tak invazivní a pálivá jako například vosk, takže ji lze použít i na odstranění chloupků v citlivých či intimních partiích. Pokožka vydrží hladká až 6 týdnů.

Depilace cukrovou pastou používají brazilské tanečnice salsy

Tento druh depilace cukrovou pastou pochází z Brazílie, kde jej začaly používat místní tanečnice salsy, které většinu roku tráví v plavkách a minisukýnkách, proto se jí říká i brazilská depilace. Mohou ji ovšem podstoupit i muži.

Doma, nebo ve studiu?

Depilace ve studiu Sweet Epil je mnohem příjemnější, než v domácích amatérských podmínkách. Pečovat o vás budou speciálně vyškolené zdravotnice, není se tedy čeho obávat.

A co dále studio nabízí? Kromě kompletního odstranění chloupků z jakékoli části těla si přímo zde také můžete koupit oleje a peelingy pro regeneraci a hydrataci pokožky, vybrat si vlastní balíček ošetření ušitý vám na míru nebo potěšit partnera/partnerku dárkovým poukazem.

Pokud chcete nejprve metodu nezávazně vyzkoušet, můžete tak učinit zdarma, stačí se do konce října objednat na speciální akci, která je otevřená jak dámám (třísla) tak pánům (podpaží).

Plánujete-li častější návštěvy, lze využít výhod permanentky. Časté jsou rovněž slevové akce a speciální nabídky. Stačí sledovat webové stránky studia (má i účet na Facebooku) a bez obav jej navštívit na Novém městě v Praze 2. Jen ty nejlepší zkušenosti z něj mají i modelky nebo reportérky lifestylových magazínů a pořadů.

Profesionální Epil-ladies

Naše Epil-ladies jsou profesionálně vyškolené na odstraňování chloupků metodou Sweet Epil a mají vzdělání v oboru zdravotnictví a kosmetiky. Jejich profesionalita, diskrétnost a úzká specializace našich Epil-ladies umožňuje zajistit klientkám a klientům nejvyšší možný komfort i při intimních úkonech, jakou je i brazilská intimní depilace.

Nabízíme možnost objednat se k anglicky, německy nebo italsky hovořící Epil-lady.