Depilace u profesionálů

Depilace u profesionálů

Proč vyměnit každodení holení za Sweet Epil

Při pravidelném holení žiletkou rostou chloupky hustější a pevnější a velmi často také zarůstají či iritují pokožku natolik, že je pak zarudlá, dokonce někdy i zanícená s bílými vřídky. Holení je nutné skoro každý den opakovat. Na tězko dostupných místech, jako jsou záda či oblast v okolí zadečku je oholení žiletkou kvůli své dostupnosti téměř nemožné, může hrozit i nebezpečí poranění.

Pomocí metody Sweet Epil jsou chloupky odstraněny i s kořínky, takže postupně slábnou a roste jich méně. Profesionálně vyškolená Epil Lady se postará o pečlivé a šetrné odstranění všech nežádoucích chloupků a to i na těch nejhůře dostupných místech. Pokožka vydrží bez chloupků 4-6 týdnů. Speciální cukrová pasta s obsahem Aloe Vera působí antisepticky, nedochází tak k zanícení pórů a pokožka je zároveň regenerována.

Šetrná dlouhodobá depilace

Odstraňování nepříjemných chloupků, tzv. depilace, jak těch na nohou, tak pubických (v intimních partiích) bylo obvyklé už ve starověkém Egyptě, nejedná se tedy o trend, který se začal prosazovat až v minulém století, jak si mnoho lidí myslí. V polovině 20. století však holení začaly propagovat firmy na výrobu holicích strojků se svou kampaní zaměřenou na hygienu. Stejně jako navštěvujete kadeřnici, kosmetičku nebo manikérku, dnes můžete navštěvovat také specialisty na odstraňování chloupků. Depilační studio Sweet Epil nabízí depilaci unikátní metodou, po které je i pojmenováno. Depilace metodou Sweet Epil pomocí speciální cukrové pasty je šetrná k pokožce a má dlouhodobý efekt.

Depilace metodou Sweet Epil není invazivní

Metoda Sweet Epil používá čistě přírodní cukrovou pastu s výtažky léčivé rostliny Aloe Vera. Pasta neobsahuje alergeny a není tak invazivní a pálivá jako například vosk, takže ji lze použít i na odstranění chloupků v citlivých či intimních partiích. Pokožka vydrží hladká až 6 týdnů.

Depilace cukrovou pastou používají brazilské tanečnice samby

Tento druh depilace cukrovou pastou pochází z Brazílie, kde jej začaly používat místní tanečnice samby, které většinu roku tráví v plavkách a minisukýnkách, proto se jí říká i brazilská depilace. Mohou ji ovšem podstoupit i muži.

Doma, nebo ve studiu?

Depilace ve studiu Sweet Epil je mnohem příjemnější, než v domácích amatérských podmínkách. Pečovat o vás budou speciálně vyškolené zdravotnice, není se tedy čeho obávat.

A co dále studio nabízí? Kromě kompletního odstranění chloupků z jakékoli části těla si ve studiu také můžete zakoupit speciální přípravky pro regeneraci a hydrataci pokožky, vybrat si vlastní balíček ošetření ušitý vám na míru nebo potěšit partnera/partnerku dárkovým poukazem. 

Plánujete-li častější návštěvy, lze využít výhod permanentky nebo zvýhodněných balíčků.

Jen ty nejlepší zkušenosti z návštěvy studia Sweet Epil mají i modelky nebo reportérky lifestylových magazínů a pořadů.

Profesionální Epil Ladies

Naše Epil Ladies jsou profesionálně vyškolené na odstraňování chloupků metodou Sweet Epil a mají vzdělání v oboru zdravotnictví a kosmetiky. Profesionalita, diskrétnost a úzká specializace našich Epil Ladies umožňuje zajistit nejvyšší možný komfort i při intimních úkonech, jako je např. brazilská depilace (depilace intimních parií).